Základní škola a Mateřská škola Žichlínek

• 28 květen 2018

S prarodiči na zahradě

Autor: Základní škola a Mateřská škola Žichlínek

V pondělí 23. 4. 2018 jsme se sešli s babičkami a dědečky, abychom společně sdíleli zahradnické dovednosti a zároveň obnovili školní zahradu.

• 31 leden 2018

Zemědělství žije - beseda

Autor: Základní škola a Mateřská škola Žichlínek

V pátek 5. 1. 2018 měl v naší škole ing. Pícha besedu s dětmi na téma zemědělství. Beseda, které se ve dvou blocích zúčastnily všechny děti od 1. do 5. ročníku, byla spojená s praktickým seminářem.

• 24 květen 2017

Týden s prarodiči na školní zahradě

Autor: Základní škola a Mateřská škola Žichlínek

Naše škola se dne 24.4. 2017 zapojila do akce Týden s prarodiči na školní zahradě, která je součástí projektu Skutečně zdravá škola.