RC Fazole, z.s.

 • 12 červen 2019

  Zdravá rodina - workshop pro děti a pro rodiče

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Zdravá rodina -prostor pro sdílení radosti z dobrého jídla a milé společnosti. V rámci akce https://www.festivalrodiny.cz/.

  celý článek
 • 13 květen 2019

  S prarodiči na zahradě Fazole

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Celé odpoledne jsme pilně pracovali a užívali si nadšení dospělých, kteří nám přišli na pomoc. Počasí nebylo slunečné, ale jsme rádi, že jsou zahrádky vlhké a sazenice mají čas a vláhu na zakořenění. Velmi nás potěšila účast rodičů i prarodičů a jejich zapojení. Děkujeme všem, kteří přispěli ke krásnému odpoledni a naší školní zahradě.

  celý článek
 • 15 březen 2019

  Týden s prarodiči na zahradě 7.5.

  Autor: RC Fazole, z.s.

  V úterý 7.května proběhne tradiční setkání při tvorbě zahrady. Zahradu jsme letos rozšířili, udělali nové ploty, z projektu SZŠ získali nový kompostér. Nyní máme na zahradě hromadu černé hlíny, větve z prořezané jabloně a nápady na výběh pro slepice a nové záhonky. Co všechno se na jaře podaří?

  celý článek
 • 11 říjen 2018

  Farma - zemědělské muzeum Netěchovice

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Zemědělské muzeum v Netěchovicích u Týna nad Vltavou nás naplnilo pohodou, zážitky i poznáním. Vstupné nám hradila Skutečně zdravá škola, což bylo velmi milé a k návštěvě nás rozhoupalo. Vyzkoušeli si jsme pěstování zrna od počátku až k výsledku-chlebové placce. Pozorovali jsme místní zvířata a Tatry při práci na farmě.

  celý článek
 • 01 červen 2018

  VÝLET NEJEN NA FARMU DO OLEŠNÉ

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Výlet Fazolky za přírodou... Dne 31. Května vyrazila školka Fazolka na výlet do Olešné u Písku. Mikrobus byl na poslední chvíli zrušen, a poznali jsme, že to bylo správně. A to proto, že pozvání na výlet přijali i rodiče a nebylo jich málo. Díky!

  celý článek
 • 02 květen 2018

  Den s (pra) rodiči na školní zahradě

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Zveme srdečně všechny rodinné příslušníky a sympatizanty Fazolkových dětí na jarní úpravy zahrádky a tvorbu zážitkového chodníčku. Představíme Vám projekt celkové obnovy zahrady.

  celý článek
 • 02 květen 2018

  Den s (pra) rodiči na zahradě Fazole

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Celé odpoledne na zahradě proběhlo v přátelské a radostné atmosféře. Tvořili jsme záhony a zážitkový chodníček. Rodiče i děti měli možnost ochutnat báječné zdravé občerstvení. Nechyběl ani mrkvový dort. Vždyť jsme také oslavovali dosažení bronzového certifikátu!

  celý článek
 • 29 listopad 2017

  Stolování a zdravé návyky

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Stolování a zdravé návyky, tak jak je pozorují lektorky ve Fazolce

  celý článek
 • 18 září 2017

  Akční skupinka ve Fazoli

  Autor: RC Fazole, z.s.

  V RC Fazole pokračujeme snahou po získání bronzového certifikátu. Spolu s rodiči přemýšlíme, jak nabízet dětem novou a rozmanitou stravu a zapojit je do přípravy svačin a péče o zeleninu.

  celý článek
 • 26 květen 2017

  Pohádka o šalvěji...

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Počasí bylo ve vybraný den natolik deštivé, že přišly jen dvě nejodvážnější babičky. Rodiče však chodili celé dva další týdny a nosili sazeničky bazalky, dýní, kedluben, rajčat, salátů. Nejvíc radosti jsme si užili při kopání starého pařezu. Děti dolovaly zbytky trouchnivého dřeva, sledovaly kam až vede tunel po vyhnilém kořenu. Přes jámu pak skládali prkené mosty a do jámy se schovávali....

  celý článek
 • 20 duben 2017

  Týden s prarodiči na zahradě RC Fazole

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Školka Fazolka se zapojí do Týdne s prarodiči na zahradě RC Fazole. Zveme rodinné příslušníky ve středu a čtvrtek odpoledne od 14 do 17 hodin. Po práci nás čeká zdravé občerstvení. Těšíme se na společnou práci a sdílení.

  celý článek
Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací