RC Fazole, z.s.

 • 29 listopad 2017

  Stolování a zdravé návyky

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Stolování a zdravé návyky, tak jak je pozorují lektorky ve Fazolce

  celý článek
 • 18 září 2017

  Akční skupinka ve Fazoli

  Autor: RC Fazole, z.s.

  V RC Fazole pokračujeme snahou po získání bronzového certifikátu. Spolu s rodiči přemýšlíme, jak nabízet dětem novou a rozmanitou stravu a zapojit je do přípravy svačin a péče o zeleninu.

  celý článek
 • 26 květen 2017

  Pohádka o šalvěji...

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Počasí bylo ve vybraný den natolik deštivé, že přišly jen dvě nejodvážnější babičky. Rodiče však chodili celé dva další týdny a nosili sazeničky bazalky, dýní, kedluben, rajčat, salátů. Nejvíc radosti jsme si užili při kopání starého pařezu. Děti dolovaly zbytky trouchnivého dřeva, sledovaly kam až vede tunel po vyhnilém kořenu. Přes jámu pak skládali prkené mosty a do jámy se schovávali....

  celý článek
 • 20 duben 2017

  Týden s prarodiči na zahradě RC Fazole

  Autor: RC Fazole, z.s.

  Školka Fazolka se zapojí do Týdne s prarodiči na zahradě RC Fazole. Zveme rodinné příslušníky ve středu a čtvrtek odpoledne od 14 do 17 hodin. Po práci nás čeká zdravé občerstvení. Těšíme se na společnou práci a sdílení.

  celý článek
Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací