Špenátové pyré

4. 6. 2021

Tento týden jsme si povídali o cestování - kam nás nohy dovedou. Na školní zahradě děti zdolávaly překážky - chůze v terénu, přelézání, podlézání a to vše s batohem na zádech. poté jsme se vypravili do místního kostela. Po tak náročné cestě jsme si zasloužili dobrou svačinku, kterou jsme si vytvořili na školní zahradě. Děti natrhaly špenát, přidali se sezamová semínka, mandle a olivový olej a už se mohlo mixovat. Paní kuchařka nám zatím uvařila těstovinky. Děti si mezi tím složily kornoutek z pečícího papíru a už bylo hotovo. Děti si moc pochutnávaly, bylo to výborné.