Výzva - srdce pro Skutečně zdravou školu

30. 11. 2023
Skutečně zdravá škola

"Víme, že se blíží adventní čas, tak jsme dostali chuť upéct si společně s rodiči perníčky. Napadlo nás, že bychom mohli udělat radost kamarádům v jiné školce a to je MŠ Veltěže, která je nám dobrým příkladem. Rozhodli jsme se, že jim pošleme vánoční srdce, které je určitě potěší a zahřeje u srdíčka", píše na svém blogu Mateřská škola nám. Republiky Znojmo.

A reakce přišla záhy: "Posíláme náš srdečný pozdrav do vzdálené školky 350 km od nás". Děti s rodiči upekli a paní učitelky posílají perníkové srdce na druhou stranu republiky.

Skvělý příklad spolupráce. A podle ředitelek obou škol zdaleka ne poslední.

Zapojte se i vy! Najděte si Skutečně zdravou školu, která vás inspiruje, je vám něčím blízká a obdarujte ji srdcem z perníku. A dejte o vaší aktivitě vědět prostřednictvím svého školního blogu.