Základní škola Duhovka

• 04 květen 2018

Rodiče a prarodiče na školní zahradě vítáni! A co nás letos překvapilo?

Autor: Základní škola Duhovka

Naše škola Duhovka pozvala v rámci oslav Dne Země rodiče, prarodiče a všechny příznivce zahradničení na školní zahradu a slavili jsme hlavně činnostmi na zahradě. Zejména kompostování velmi hezky propojilo celou školní komunitu. A co bylo největší překvapení?

celý článek
  • 05 květen 2017

Oslava Dne Země s rodiči a prarodiči na školní zahradě

Autor: Základní škola Duhovka

Dne 21. 4. naše škola pořádala akci „Den Země s rodiči a prarodiči na zahradě”. Připravili jsme aktivity jako správně kompostuj, zasaď si své oblíbené bylinky, uklízíme školní zahradu s citem a ohleduplností. Tato akce byla inspirována Skutečně zdravou školou v rámci projektu "S rodiči a prarodiči na zahradě".

celý článek