Mateřská škola Zvoneček Pardubice-Polabiny, Sluneční 284

• 24 květen 2017

Jarní brigáda v MŠ Zvoneček

Autor: Mateřská škola Zvoneček Pardubice-Polabiny, Sluneční 284

V úterý 2. května proběhla údržba naší nové zahrady, kam byli pozváni všichni naši rodiče, prarodiče, děti a zaměstnanci školy.

• 01 květen 2017

Skutečně zdravé svačiny v MŠ Zvoneček

Autor: Mateřská škola Zvoneček Pardubice-Polabiny, Sluneční 284

V rámci projektu Skutečně zdravá škola a za účasti jeho koordinátorky, paní Hanky Murphy, proběhl v naší MŠ 25. dubna 2017 seminář Skutečně zdravé svačiny.

• 11 říjen 2016

Školní zahrada v přírodním stylu

Autor: Mateřská škola Zvoneček Pardubice-Polabiny, Sluneční 284

Tisková zpráva o otevření naší zahrady z května tohoto roku.