Lesní klub U tří soviček z.s.

 • 03 květen 2018

  Den s (pra)rodiči na lesoškolní zahradě

  Autor: Lesní klub U tří soviček z.s.

  Srdečně Vás, Vaše rodiče i Vaše ratolesti zveme na obnovu zahrady lesního klubu v rámci akce Skutečně zdravé školy.

  celý článek
 • 25 leden 2018

  Příkrmy pro ptáčky a lesní zvěř

  Autor: Lesní klub U tří soviček z.s.

  Protože v zimě mají naši zvířecí kamarádi hlad, vyrobili jsme jim zdravé zobání-v rozehřátém loji jsme namočili šišky a ty pak obalili semínky pro ptáčky, a rozvěsili, určitě jim přijdou vhod. Do krmelce nosíme šrot a povídáme si o tom, co se dá v zimě najít v lese k snědku.Na nás čeká v maringotce teplý oběd z Naturalu :)

  celý článek
 • 30 listopad 2017

  Advent klepe na branku...

  Autor: Lesní klub U tří soviček z.s.

  Advent klepe na branku a tak průvodci s našimi lesoškolkáčky nelenili, nasbírali si v lese chvojí a šišky a spolu s dalšími nezbytnými proprietami zasedli poslední listopadové odpoledne ke stolu a společnými silami vytvořili adventní věnec, který zaujal čestné místo na stole. .Každý týden tak budou společně obědvat při zapálených svíčkách a připomínat si, kolik času ještě chybí do Štědrého dne.

  celý článek
 • 15 listopad 2017

  Brouzdání listopadovou přírodou

  Autor: Lesní klub U tří soviček z.s.

  Až do poloviny listopadu nám počasí přálo, a tak si lesoškolkáčci i nadále mohly užívat paprsků slábnoucího podzimního sluníčka. Po dopoledním okruhu Píseckými lesy vyhládne, a nejlépe se nám obědvá na verandě, kde si děi rády vychutnají oběd z místní jídelny zdravého stravování.

  celý článek
 • 09 listopad 2017

  Sázení rybízů v lesním klubu

  Autor: Lesní klub U tří soviček z.s.

  Začátkem listopadu naši lesoškolkáčci zahájili den sázením rybízů, které přivezla průvodkyně Zuzka. Práce jim šla pěkně od ruky, jedlé keře pěkně zazimovali a příští rok se budeme těšit na pěknou úrodu :)

  celý článek
Zpět na seznam

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací