Zdravé svačinky ve třídě Berušek

V kuchyni 4. třídy u Berušek se každé ráno připravují čerstvé zdravé pomazánky pro všech sedm tříd MŠ Sluníčko a Pampeliška.  Jsou připravovány ze zdravých potravin, často obohacené o sezónní zeleninu, kterou pěstují jednotlivé třídy na svých záhonech. Každý den připravuje teta novou, čerstvou pomazánku, kterou si děti z předškolní třídy Berušek samy mažou na čerstvé pečivo. Samozřejmostí je pravidelný pitný režim z přírodních moštů, zdravých ovocných čajů ze sušeného ovoce a cca  jednou měsíčně i 100% přírodních džusů. Součástí svačinek je i čerstvé ovoce a zelenina.

Zdravé svačinky ve třídě Berušek 1Zdravé svačinky ve třídě Berušek 1Zdravé svačinky ve třídě Berušek 1Zdravé svačinky ve třídě Berušek 1