Zdravé svačinky pro děti i maminky

Máte rádi školkové pomazánky nebo v ně nemáte důvěru?

Tento postoj často řešíme nejen s dětmi, ale i s rodiči, respektive s maminkami. A protože nám záleží na dobré spolupráci s rodinou a víme, jak se přes nedůvěru mámy přenáší negativní postoj k jídlu na děti, navrhli jsme maminkám v našem Rodičovském klubu, že bychom jim rády představily pár pomazánek, které dětem nabízíme ve školce ke svačinkám. No představily, samy budou mít možnost si je vyrobit, aby se seznámily se surovinami, které paní kuchařka používá k jejich výrobě. Maminky vyrobily, ochutnaly a konstatovaly, že název, který si s dětmi přečtou na nástěnce bývá často vykládám jako něco, co zákonitě nemůže být dobré.Vlastní zkušeností zjistily opak a recepty získané na dílničkách si odnášely domů :-)

Zdravé svačinky pro děti i maminky 1Zdravé svačinky pro děti i maminky 1Zdravé svačinky pro děti i maminky 1Zdravé svačinky pro děti i maminky 1Zdravé svačinky pro děti i maminky 1