ZDOBENÍ VÁNOČNÍHO STOLU

V mateřské škole Bohučovice se děti s nadšením pustily do vánočních příprav. Jednou z činností, která vytvořila nezapomenutelné zážitky, bylo skládání ubrousků na vánoční stůl. S pomocí nejen paní učitelky, alei hodné paní školnice Mirky se malí umělci ponořili do světa barevných ubrusků a skládacích technik.

Den vyvrcholil slavnostním vánočním obědem, kde se dětská kreativita nejen prezentovala na stole, ale také přispěla k celkové atmosféře radosti a pohody. Hodná paní školnice Mirka, která obvykle dětem vydává jídlo, se stala neocenitelnou součátí tohoto dne. Její laskavá přítomnost a podpora přidala tomuto dnu další rozměr a posílila pouto mezi dětmi a ostatními pracovníky školky.

Vánoční stůl se stal místem, kde se nejen jedlo, ale kde se sdílela radost a vzájemná pohoda vytvořená rukama malých umělců.