Zahradní slavnost s pasováním na školáky

Akce, na kterou jsme se všichni moc těšili a společně s dětmi připravovali. Vyzdobená zahrada, krásné počasí, kulturním program a stánky se zdravým občerstvením-to byla naše Zahradní slavnost. Naše paní učitelky si vytvořily kavárnu U dvou koček a podávaly v ní kávy s názvy jednotlivých tříd naší MŠ. Naše paní kuchařky se vyšvihly zdravým koláčem ze špaldové mouky s jahodami, po kterém se jen zaprášilo.

Součástí celé akce byl samozřejmě projekt SZŠ. Paní kuchařky vytvořily krásné a zdravé kanapky s několika druhy pomazánek. Všem moc chutnaly a navíc si návštěvníci mohli odnést recept na tyto zdravé dobroty. Zdravé pití se podávalo v boxu od Vitaminátoru. Nápoj si mohli všichni ještě vylepšit čerstvým ovocem a mátou z našich záhonů.

Všem rodičů, návštěvníkům i vedení školy se akce moc líbila!