Zahradní slavnost

4. 10. 2023

Každoročně začátkem školního roku pořádáme na zahradě MŠ akci pro děti a jejich rodiče s názvem “Zahradní slavnost“. Program pro děti zajišťuje náš “dvorní“ klaun Hopsalín a rodiče se při této příležitosti mají možnost vzájemně setkat, popovídat si, či prohlédnout školní zahradu. Ve spolupráci s jídelnou, jako doprovodnou akci, jsme připravili ochutnávku zdravých “netradičních“ pomazánek a nápojů. Tento rok měli možnost přítomní ochutnat např. pomazánku z dýně hokaido (z naší zahrádky), špenátovou pomazánku, či mošt bez přídavných barviv a konzervantů.

Nabídku prezentují vždy pracovníci školní jídelny a rodiče se tak mohou přímo seznámit i se zaměstnanci kuchyně, kteří zajišťuji stravu pro jejich děti. Tento rok školní jídelnu zastupovali paní kuchařka Dáša a pan šéfkuchař Roman. Největší úspěch jako pokaždé měla opět špenátová pomazánka.

Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1