Zahájení školního roku v MŠ Pohádka v Zábřehu

Nový školní rok 2019 - 2020 je v naší Pohádce v Zábřehu je již v plném proudu. Slavnostní zahájení proběhlo  v úterý 24.9. tradiční zahradní slavností. Slavnosti se účastnily nejen děti a paní učitelky,
ale samozřejmě i rodiče, babičky, dědečci a další kamarádi. Děti plnily úkoly na pohádkových stanovištích, samožřejmě s úkoly, které měly pohádkovou tématiku. :-)
Za zvládnutí všech úkolů nám naše paní kuchařky nachystaly malé občerstvení, děti si mohly opéct špekáček na ohni, nebo ochutnat štrůdl z čerstvých jablíček, který dopoledne připravovaly všechny děti v mateřské škole. A snad nemusím ani zmiňovat, že se jim moc povedl a byl opravdu výborný.

Zahájení školního roku v MŠ Pohádka v Zábřehu 1Zahájení školního roku v MŠ Pohádka v Zábřehu 1Zahájení školního roku v MŠ Pohádka v Zábřehu 1Zahájení školního roku v MŠ Pohádka v Zábřehu 1