Žáci Ladovky jsou všestranní sportovci

21. 12. 2016

Již tradiční soutěží, do které se několik let zapojujeme, je Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů (OVOV). Jelikož se v našich sportovních třídách věnujeme velkému množství sportovních disciplín, daří se nám v této soutěži dosahovat kvalitních výkonů. A letošní pětiboj Ústeckého kraje naši žáci jednoznačně ovládli!

Soutěžilo se v silových, vytrvalostních i dovednostních soutěžích: trojskok, hod medicinbalem, přeskoky švihadla, lehy sedy a basketbalový dribling. Letošní soutěže se zúčastnilo deset družstev. A naši zvítězili s odstupem tři tisíce bodů. Mezi jednotlivci si nejlépe vedli a stali se vítězi svých kategorií Štěpánka Hojdarová, Tereza Červínová, Vašek Nováček a Daniel Bayer. Stříbrnou pozici obsadil Tomáš Dvořák. A bronz vybojovali Aneta Kutzlerová, Patrik Gabštůr a Klára Šandová.

Za předvedené výkony našim žákům gratulujeme, jelikož by i ve srovnání s vítězi z ostatních krajů dosáhli na medailové umístění. Nyní nás čeká zasloužený odpočinek a po prázdninách se vrhneme na přípravu pro novou soutěžní sezónu.