Vstávej, semínko!

S letošním jarem začala naše mateřská škola Pohádka, Zábřeh, dělat první krůčky k získání Bronzového odznaku. Celá škola s velkým nadšením vyběhla na zahradu prohřátou jarním sluníčkem. Děti i paní učitelky se ji snažily probudit k životu. Všichni, od předškoláků až po ty nejmenší, dvouleté dětičky za třídy Broučků, vložili do práce všechny síly. Nejstarší nakládali do koleček čerstvou hlínu, nejmladší seli s paní učitelkou semínka do kalíšků.

Prostě každý přiložil ruku k dílu a jaro může na Pohádce konečně propuknout. Teď už stačí jen pár dešťových kapiček a hřejivých paprsků sluníčka a zahrádka se nám začne radostně zelenat. Tak jaro, teď ukaž co umíš!!

Vstávej, semínko! 1Vstávej, semínko! 1Vstávej, semínko! 1Vstávej, semínko! 1Vstávej, semínko! 1