Voda a nápoje, základ zdraví

21. 2. 2024

V naší MŠ mají děti možnost ráno si vybrat pití, které budou v průběhu celého dne pít. To si nalévají do EKO lahví. Ve třídě Krteček, v rámci sebeobsluhy, si již děti od tří let mohou načepovat pod dohledem dospělého čaj z várnice, nebo nalít vodu ochucenou např. okurkou, citrónem, pomerančem. Ve středu, kdy odšťavňujeme donesené ovoce a zeleninu si děti vychutnávají i lahodný džus. Starší kamarádi mladším rádi pomohou, když si nevědí rady.

Voda a nápoje, základ zdraví 1Voda a nápoje, základ zdraví 1Voda a nápoje, základ zdraví 1Voda a nápoje, základ zdraví 1Voda a nápoje, základ zdraví 1Voda a nápoje, základ zdraví 1Voda a nápoje, základ zdraví 1Voda a nápoje, základ zdraví 1Voda a nápoje, základ zdraví 1