Veverky - zdravá pomazánka

Výroba pomazánky na třídách se dětem moc libí. Často naše paní kuchařky ve spolupráci s pedagogy mají dny kdy necháme děti společně s týmem kuchyně vyrobit na svačinku pomazánku, nápoj nebo salát. I ve třídě Veverky se nám před Vánoci povedla skvělá řepová pomazánka s bio tvarohem. Děti si zkoušely míchat, mazat, ochutnávat. Paní kuchařka jim dala test co vše do pomazánky patří. Samostatnost a vzdělání ve stravování je pro děti je velmi důležité. V kuchyni jsme rádi, že i my jsme součástí tohoto vzdělání.