Vaříme s rodiči

Na dveře nám již klepá léto a tak jsme se rozhodli, že poprosíme rodiče našich dětí a připravíme si odpolední zahradní slavnost. Na tuto akci si dvě maminky - Monika Vrbková a Lenka Neklapilová, které jsou zástupci rodičů projektu Skutečně zdravá škola, připravily recepty vhodné na teplé letní počasí. Jedna si zvolila osvěžující jahodovou zmrzlinu a druhá kedlubnovou pomazánku. Jako bonus jsme společně s dětmi a ostatními rodiči připravili chladivou melounovou a okurkovou limonádu. Po vysvětlení postupu jednotlivých receptů  a rozdělení úkolů se všichni pilně pustili do práce. Připravené občerstvení jsme přenesli na školní zahradu, kde se děti i s rodiči radostně pustili do ochutnávání.A musíme říct, že všem opravdu chutnalo. Jsme moc rádi, že se tato akce vyvedla a těšíme se na další vaření s rodiči. Nesmíme ani opomenout poděkovat jmenovaným maminkám za spolupráci a přípravu ingrediencí.

Vaříme s rodiči  1Vaříme s rodiči  1Vaříme s rodiči  1Vaříme s rodiči  1Vaříme s rodiči  1Vaříme s rodiči  1Vaříme s rodiči  1