Vánoční tradice - pečeme perníčky

Mezi tradiční symboly patří pečení perníčků. Děti rády pracují s těstem a pečou různé dobroty. S chutí se do toho daly. Všechny děti se snažily zapojit. Zkusily si rozválet těsto, vykrajovat, dávat perníčky na plech tak, aby se neponičily, a na závěr je pomazat. Při této činnosti děti rozvíjely svou fantazii a tvořivost. Poté jsme předaly perníčky do odborných rukou paní kuchařek, které nám je upekly. Na výsledek se můžete podívat sami. Zdobení, jsme si nechali na Adventní posezení, které se konalo za dva dny.