Vánoční punčování ve školní družině

Prosinec je měsíc, kdy se všichni připravujeme na nejkrásnější svátky v roce. Děti tolik očekávají příchod ježíška, pečeme perníčky, zpíváme koledy a dodržujeme letité zvyky či tradice. Celý měsíc se i v naší družině nesl v duchu těšení se na Vánoce, což se projevovalo i na všemožných výzdobách školy nebo družiny. Poslední předvánoční týden jsme si ve všech třídách družiny povídali o vánočních tradicích, četly se knížky s vánočními příběhy, děti zpívaly koledy za doprovodu kytary, na kterou jim hrála naše známá praktikantka Valča. Také jsme se věnovali přípravě vánočního dětského punče, který dětem moc chutnal a jeho vůně se linula po celé škole. Se starým rokem 2023 jsme se s dětmi rozloučili malým prskavkovým ohňostrojem.

Vánoční punčování ve školní družině 1Vánoční punčování ve školní družině 1Vánoční punčování ve školní družině 1