Úroda jablek na školní zahradě

Na naší školní zahradě máme několik jabloní. Na jablíčkách si pochutnáváme během našich pobytů na zahradě. Ale protože nám už jablíčka začala padat ze stromů, rozhodli jsme se, že je sklidíme a zužitkujeme než nám všechna opadají. Ale nebylo to jen tak. Naše jabloně jsou opravdu vysoké, a tak jsme si na pomoc zavolali "zdatného pomocníka". Ten si s sebou přivezl i super dlouhý žebřík, a tak se mu podařila otrhat jalíčka i na těch nejvyšších větvích. A co budeme se všemi těmi jablíčky dělat? Část použijí děti společně s p. učitelkami na křížaly nebo štrůdl, část zpracují p. kuchařky ve školní kuchyni a část zužitkujeme během moštování v Otevřené zahradě.

Úroda jablek na školní zahradě  1Úroda jablek na školní zahradě  1Úroda jablek na školní zahradě  1Úroda jablek na školní zahradě  1Úroda jablek na školní zahradě  1