Týden- ubrousku prostři se

6. 2. 2024

Týden jsme začali společnou snídaní s rodiči. Ranní start do nového dne se povedl na jedničku, proto jsme se velkým nadšením pustili do příprav  dobrot , kterými jsme se chtěli pochlubit na rodinné svačince. Zapojili se opravdu všichni. Ti nejmenší namíchali několik druhů pomazánek a upekli sýrové košíčky. Starší děti se pustily do složitějších receptů, například do pečení kokosových sušenek , domácích houstiček a chleba. Ve čtvrtek odpoledne se děti chlubily svým rodičům a nabídly jim své výtvory. Rodiče chválili a moc si pochutnali.