Svatomartinské rohlíčky

19. 11. 2019

Svátek svatého Martina slavíme především dobrým jídlem. Děti z našeho kroužku vaření se proto, po celodenním projektovém dni ve škole a po tradičním obědě, pustily do pečení svatomartinských rohlíčků. Těsto nám krásně nakynulo a maková náplň se opravdu povedla. Tak nám nic nebrání  pustit se do  ,,martiňáků". Všem se dařilo a plechy plné sladkých rohlíčků rozvoněly celou kuchyni i prostory školky. Zlatavé dobroty si kuchtíci odnesli domů , aby se jimi pochlubili  rodičům.