Soužití dětí s přírodou: Návštěva přehrady Olešná u Frýdku-Místku

6. 3. 2024

Za krásného, skoro jarního počasí jsme se s dětmi ze třídy Ferda Mravenec, vydali na výlet do přírody. Navštívili jsme přehradu Olešná u Frýdku-Místku, která je obklopena malebnou krajinou Moravskoslezských Beskyd. Děti měly možnost objevovat krásy přírody. Během samotného pobytu u přehrady se děti zúčastnily několika aktivit, během kterých se seznamovaly s vodním hospodářstvím, s ochranou životního prostředí, pozorovaly ptáky hnízdící u vodní plochy a rybáře na březích přehrady.

Celkově lze tedy konstatovat, že návštěva přehrady Olešná byla výborným příkladem toho, jak děti mohou žít v souladu s přírodou. Poskytla jim nejen prostor k zábavě a relaxaci, ale také možnost učit se a rozvíjet se v prostředí, které jim je blízké a které je třeba chránit pro budoucí generace.

Soužití dětí s přírodou: Návštěva přehrady Olešná u Frýdku-Místku 1Soužití dětí s přírodou: Návštěva přehrady Olešná u Frýdku-Místku 1Soužití dětí s přírodou: Návštěva přehrady Olešná u Frýdku-Místku 1