Snídaňový klub ZŠ Oskol ve školním roce 2023/2024

25. 9. 2023

Vzhledem k příznivému ohlasu účastníků klubu v minulém školním roce jsme na ZŠ Oskol s drobnými úpravami spustili provoz Snídaňového klubu i tento školní rok.

Přinášíme vám informace, jakým způsobem jsme po ročním zkušebním provozu nastavili fungování klubu bez státních příspěvků.

Klub se otevírá dne 10. října a bude probíhat každé úterý od 7:00.

Na snídani mohou přijít žáci po předchozí úhradě platby ve výši 100,- Kč za každý měsíc (tedy cca 25,- Kč za snídani). Tato částka je v případě nepřítomnosti žáka nevratná, žák si snídani může vyzvednout později ten den nebo si může zajistit náhradníka, který mu platbu za danou snídani uhradí. Platba proběhne vždy první úterý v měsíci v hotovosti, kdy žák obdrží „vstupenky“ do klubu na celý daný měsíc.

V klubu se kromě snídaně mohou žáci věnovat přípravě na dané vyučování a využít spomoci přítomného pedagoga. Také se budou zábavnou formou vzdělávat v oblasti gastronomie a zdravého způsobu života.

Kapacita klubu je omezena na maximálně 20 žáků.

Skladba a příprava jídel bude podléhat všem aktuálním hygienickým předpisům.

Zároveň prosíme rodiče i přátele školy, kteří by nám mohli rozšířit sponzorskou základnu o další ochotné přispívající (drobné farmáře, výrobce potravin, finanční pomoc) o spolupráci.

Pro dohodnutí případných darů a potravinové pomoci prosím volejte nebo pište ředitelce školy

Velmi si vážíme každé sebemenší pomoci

Tým Snídaňového klubu ZŠ Oskol