Smoothie u Berušek

V tomto týdnu jsme měli ve školce téma Digitální technologie, a tak nás napadlo seznámit děti s mixérem na vytvoření smoothie. Základní ingrediencí smoothie je ovoce, případně zelenina, proto děti dostaly domácí úkol, aby si přinesly 2-3 kousky, podle svého výběru. Některé děti si chtěly ponechat smoothie hustší, jiné si rády naředily smoothie vodou, aby ho mohly v klidu sosat brčkem. Podle nálady si pak mohly přidat další suroviny, které jim smoothie více osladilo nebo jinak zabarvilo. Kombinace byly nevyčerpatelné. A to je na této zdravé lahůdce senzační, že si děti mohly zkusit novou chuť, povolit uzdu své fantazii a směle experimentovat. Nejlepší na tom všem je super snadná příprava. Všechno jen umyjete, dáte do mixéru, pořádně rozmixujete a můžete si užívat vitamínovou bombu! ????

Smoothie u Berušek 1Smoothie u Berušek 1Smoothie u Berušek 1