Smoothie bowl - vitamínová bomba u Ježečků

Děti už z předchozího dne věděly, jak smoothie bowl vypadá, co všechno je k výrobě potřeba i proč si ji společně vytvoříme a sníme. Nejdříve si prohlédly a pojmenovaly suroviny, některé rovnou ochutnaly. Vybraly si ovoce na ozdobu a samy si jej nakrájely. A pak už jsme se vrhli na mixování - každý dostal smoothie podle svého přání a chuti - ano, opravdu jsme mixovali 14 různých koktejlů. Nakonec si děti podle chuti ozdobily svou misku ovocem, slunečnicovými semínky, plátky mandlí, kokosem... A ze zbytků jsme vyrobili super zdravé ovocné zmrzliny na příště.