Slavnostní oběd

Kulturní zážitek. Tak to byl hlavní záměr návštěvy Slezského divadla v Opavě. Tento kulturní zážitek jsme ještě obohatili o slavnostní oběd spojený se slavnostním stolováním. Děti si vyrobily prostírání a slavnostně připravily stoly. Mohli jste zde vidět krásný bílý ubrus, kytky a okvětní lístky rozprostřené po celém stole. Děti také pomáhaly s příbory, ubrousky A jaké že to jídlo přistálo na této slavnostní tabuli? Jako polévka slepičí vývar a jako hlavní jídlo smažený kuřecí řízek a bramborová kaše. Toto jídlo je u dětí velice oblíbené. K řízku děti dostaly výborný míchaný salátek. Celý den jsme si moc užily a toto výborné jídlo byla skvělá tečka za celým kulturním zážitkem.

Slavnostní oběd 1Slavnostní oběd 1Slavnostní oběd 1Slavnostní oběd 1Slavnostní oběd 1