Skutečně jedlá zahrada se slepičkami

Stavba kurníku pro 4 školní slepičky je u konce. Tatínkové se v době svého volna scházeli a montovali a radili se a tloukli a přibíjeli a přemýšleli. Nebyl to úkol úplně lehký.  Dcera Anežka nás průběžně informovala: " Taťka první nařezal desky a pak je smontoval do kupy. Potom si změřil délku na větrací okno a dal tam železnou síť. Musel zase změřit délku na dveře, nařezat a přišroubovat je. Trochu u toho šílel. Ale říkal, že si myslí, že paní ředitelka nezůstane u 4 slepiček, tak ten kurník dělá rovnou pro 10." Takže tak.

Děti ve škole se na slepičky těší, ale než to nastane musí si stanovit služby a úkoly. Spousta dětí má doma slepice, podílí se na jejich chovu spolu s rodiči či prarodiči, ale ve škole si musíme nastavit pravidla a stanovit si, jak bude péče vypadat.

Tak doufejme, že to všechno dopadne na výbornou.

Skutečně jedlá zahrada se slepičkami 1Skutečně jedlá zahrada se slepičkami 1