Škola v přírodě ve znamení bylinek

7. 6. 2023

I v letošním roce jsme s dětmi vyjeli na školu v přírodě do krásného prostředí Horní Bečvy. Téma bylo Za divokou přírodou. My jsme dětem chtěli ukázat, jaké poklady mají naše louky a lesy a jak jsou pro nás rostliny důležité nejen jako okrasa, ale některé i jako lék. Chtěli jsme aby děti poznaly bylinky a věděly na jaké neduhy jsou dobré. A aby svoje poznatky mohly děti přenést i svým kamarádům, vytvořily jsme herbář bylinek. Desky si na tento herbář si děti vytvořily z ručního papíru.