Putování za zvířátky

V tento krásný podzimní den jsme s dětmi namířili autobusem do vzdělávacího centra EDEN v Bystřici nad Pernštejnem. Tématem byla zvířátka na farmě, chovaná v jejich přirozeném přostředí. Milá paní průvodkyně měla pro děti připravené povídání o domácích zvířátkách, která žijí na dvorku, ve stáji i v okolí rybníka. Děti byly nadšené, když si mohly všechna zvířata pohladit i nakrmit. Dozvěděly se co  jedí a jak nám lidem mohou být užitečná a že takové vajíčko od slepičky chované volně na dvoře bude jistě chutnější a zdravější, než vejce od slepic v klecových chovech. Největší lákadlo přišlo na konec, kdy se děti mohly projet na hřbetě krásného koně.

Putování za zvířátky 1Putování za zvířátky 1Putování za zvířátky 1Putování za zvířátky 1Putování za zvířátky 1Putování za zvířátky 1