První bronzové ocenění na Vysočině míří do Školičky Kamarád

29. 6. 2017

Naše snaha a práce v programu byla završena předáním bronzového certifikátu, který nám přijela předat koordinátorka pro kraj Vysočina Martina Wilczkeová. Celá školička se sešla ve třídě Kuřátek, jelikož počasí nedovolilo celou slavnost s předáváním uspořádat na zahradě. Ale to vůbec nevadilo. Třída Koťátek pomohla s chystáním zdravého občerstvení, a na předávání dorazili i někteří rodiče a za vedení ředitel školy pan Tomáš Augustýn. Zazněla pochvala především paní kuchařkám, které jsou hlavními hybateli dění v programu, ale i učitelkám, které do programu vstupují právě aktivní činností s dětmi a mohou tak ukazovat ty správné přístupy. Za rodičovskou veřejnost zapojenou do programu jsme poděkovali paní Zdeňce Sochorové za celoroční informace o surovinách, a že jich nebylo málo. Jen věříme, že rodiče budou těmto zajímavým informacím v budoucnu věnovat více času. TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU - DĚKUJEME!!!