projekt Zdraví dětem - Jak Zdravík s Jedlíkem cvičili

Ve školce si pravidelně s dětmi povídáme o zdravém životním stylu a praktikujeme jej ve výuce v naší školce. Navázali jsme na projekt Zdraví dětem, kterého se pravidelně učástníme. Děti již znají dva maňásky Zdravíka a Jedlíka. Tentokrát jsme se Zdravíkem a Jedlíkem cvičili a navštívili strýčkovo farmu se zvířátky.Paní lektorka děti aktivně zapojovala do programu, pohybové aktivity se jim velice líbily. Za odměnu byly děti odměněny pexesem, omalovánkami a jihočeským mlékem v krabičce od Madety.