Přijede k nám návštěva

Děti a paní učitelky z Dobroměřické školky přijaly naše pozvání na Den Země, který pořádáme 19. dubna u nás na školní zahradě. A co se sluší, když čekáme návštěvu? Přece připravit pohoštění! Rozhodli jsme se, že nachystáme něco "tematického" a zvolili jsme plněné košíčky zdobené jedlými květy. A tak jsme se pustili do práce... V pondělí jsme z lineckého těsta upekli košíčky, v úterý jsme umíchali krém z tvarohu, zakysané smetany a domácí marmelády a košíčky naplnili. Ve středu ráno to byla legrace - paní učitelky ráno ještě skoro potmě hledaly fialky a sedmikrásky :-) Před příjezdem jsme košíčky dozdobili a pohoštění bylo hotové! My jsme samozřejmě také ochutnali - povedly se a kamarádům chutnaly stejně jako nám.

A jaké bylo naše překvapení, když jsme i my od nich dostali úžasný dárek. Nádherně vyřezávaný meloun s názvem naší školky.

Na řadu pak přišly připravené úkoly na jednotlivých stanovištích. A jak se jim líbil připravený program?  Určitě napíšou sami :-)