Předškoláčci se činili

22. 6. 2023
MŠ BÍLÁ

Čtvrtek 22.6. byl pro mnohé děti ze třídy Vrabčáků loučícím neboť probíhalo loučení s předškoláky. Nebylo to pouze strohé šerpování ale bylo to i jako besídka pro rodiče, qiuz pro děti a jedna velká zahradní párty pro všechny, kde samozřejmě nemůže chybět dobré jídlo. Letos jsme zvolili naše oblíbené barevné pomazánky z červené řepy, rybičkovou či hráškovou. Jako sladkou variantu jsme vybrali buchtu z mrkve a také z červené řepy.

Vypadalo to, že si všichni odpoledne moc užili, počasí nám vyšlo a my z toho měli dobrý pocit.

Přejeme hodně štěstí ve škole, předškoláci!