POHYBOVĚ ZDRAVÉ ODPOLEDNE PRO RODIČE S DĚTMI

Již z názvu vyplývá, že jsme se zaměřili  na pohyb a zařadili jsme do Pohybově zdravého odpoledne různé prvky cvičení. Ve čtyřech třídách si připravily učitelky sportovní disciplíny pro rodiče s dětmi, nutno podotknout, že tatínkové se tentokrát nejspíš zalekli a účastnily se pouze maminky :) Děti obdržely na začátku kartičky a schéma, jak mají postupně plnit sportovní aktivity, za každou splněnou sportovní činnost dostaly razítko. V každé třídě si to všichni užili. Jelikož nám přálo počasí, šli se sportovci nejprve před jógou zrelaxovat na školní zahradu a nechali se nabíjet slunečními paprsky.Poté zkušená jogínka, z řad učitelek, předvedla sestavu a všem prvky jógy udělaly dobře na duši. U padáku bylo spousty legrace, děti předvedly rodicům, jak se s touto pomůckou zachází a společně si zacvičili. V taneční třídě bylo také velmi veselo, zde probíhala velká taneční party, moderní taneční kreace nedělaly problém nikomu. Samozřejmě nesměla ve školce chybět překážková /opičí/ dráha, rodiče zavzpomínali na staré časy a nebáli se vůbec ničeho. Společně zvládli různé překážky, tunely a předvedli ukázkové kotouly. Na závěr dostaly děti účastnické listy a čekala je zdravá ovocná a zeleninová svačinka. Však si také zasloužili za výkony něco na posilněnou! Už se těšíme na Sportovní den a Mini maraton. :)