ON-LINE VZDĚLÁVNÍ KUCHAŘEK V KULINÁŘSKÉM UMĚNÍ

Zřizovatel Magistrát města Pardubic, odbor školství, kultury a sportu, nám nabídl finanční prostředky k zakoupení programu Kulinářské umění – licence Profi na jeden rok.

Jednalo se o příspěvek na zakoupení programu ke kvalitnímu a systematickému vzdělávání, který nabízí rozvoj zaměstnanců na různých pozicích ve školní jídelně.

Zahrnuje online vzdělávací a tréninkový nástroj kulinářských technik ve formě tematických videokurzů, databází receptů vyvinutých pro školní jídelny s detailním pracovním postupem, kalkulacemi a nutričními hodnotami.

A jaká témata zaměstnancům školní jídelny například nabízí: vývary, polévky, základní omáčky, jak pracovat s vejci, jak pracovat se zeleninou a saláty, téma rýže, obiloviny a luštěniny.

Dále se pak dozvídají o těstovinách a gnocchi, jak pracovat s masem, s drůbeží, s rybami, ale také o marinování a nakládání a dalších metodách vaření.

Vzhledem k tomu, že se jedná o startovní program a recepty budou postupně doplňovány, firma nám licenci prodloužila o 5 měsíců. Těšíme se, co se nového naučíme a co budeme moc našim strávníkům nabídnout pro zpestření jídelníčku.

Dne: 12.6.2023

Zpracovala: Bc. Marcela Šancová

ON-LINE VZDĚLÁVNÍ KUCHAŘEK V KULINÁŘSKÉM UMĚNÍ 1ON-LINE VZDĚLÁVNÍ KUCHAŘEK V KULINÁŘSKÉM UMĚNÍ 1