Odpolední brigáda s rodiči v MŠ Sluníčku

S Velikonočnám jarmarkem jde rovnou ruku v ruce odpolední brigáda s rodiči na školní zahradě, kde nám rodiči pomohli s realizací jedlé zahrady. Tatínek z Berušek se nabídl, že nám zařídí občerstvení, které bude pro pracanty připraveno. Jednalo se o velice lákavé menu v podobě - vepřový debrecínský gulášek, Slovenské strapačky s uzeným masem a ze zelím, pro děti kuřecí křidélka ala KFC, pikantní srbská žebírka, anglický roastbeaf, zeleninový salátek, štrůdl, čokoládovo-jahodové dortíky. A opravdu se všechno snědlo. Účast byla skutečně hojná. Rodiče nám pomohli ať už se sestavováním vyvýšených záhonků či jejich obitím. Dále vykopáním zemi na zasazení ovocných keříků podél plotu (maliny, ostružiny, rybíz), zasypáváním kůry apod.