NOVINKA - ranní raut

18. 9. 2023

NOVINKA - dnes jsme dětem ukázali novou tvář ranních svačinek. Ve spolupráci učitelky x kuchařky jsme vymyslely svačinky formou rautu. Vše bude připraveno tak, aby si děti každé ráno mohly nabídnout z více druhů ovoce, zeleniny, sladké snídaně, slané snídaně, jogurtu a müsli. Děti se mohou samy obsloužit, samy namazat či nandat co jim bříška dovolí a na co mají chuť. Jogurty, mléko je od našich kamarádů farmářů z Děčan a Slavětína. Ovoce a zelenina je od místních pěstitelů nebo našich rodičů. Chlebík byl dnes kupovaný, ale v dalších dnech se můžete těšit i na domácí od našich kuchařek.

NOVINKA - ranní raut 1NOVINKA - ranní raut 1NOVINKA - ranní raut 1NOVINKA - ranní raut 1NOVINKA - ranní raut 1NOVINKA - ranní raut 1NOVINKA - ranní raut 1NOVINKA - ranní raut 1NOVINKA - ranní raut 1