Návštěva školní farmy Magic hill

18. 4. 2024

Dnes nás čekal krásný výlet vlakem na školní farmu Magic hill, kde pro nás měl žížalák Ferda a víla Jarněnka připravený program o příchodu jara. Děti se dozvěděly, že na jaře nerostou oranžové květiny, protože včela tuto barvu nevidí. Zahrály si na stěhovavé ptáky, vytvořily si vlastní pomazánku na svačinku. Prošli jsme celou zahradou, zjistili, co na ní již roste a seznamili se se všemi obyvateli, kteří zde žijí. A nakonec krásnou procházkou kolem pole zpět na vlak.