Návštěva dětské farmy v Hlučíně

V rámci spolupráce školy s rodinou jsme zorganizovali výlet na Dětský ranč v Hlučíně. Účastníky byli rodiče "Rodičovského klubíku" se svými dětmi a děti předškolního věku z naší mateřské školy. Děti měly možnost dozvědět se o životě koníků, koz, a dalších zvířat. Dozvěděly se o jejich krmení i o péči, kterou potřebují. Na ranč nejely nepřipravené. Měly dost jasno v tom, čím může být které zvíře užitečné a jaký produkt může člověk od jednotlivých zvířat využívat. A upřímně řečeno, bylo radost pozorovat "městské" děti, s jakou radostí a láskou přistupují k jednotlivým zvířatům a jak postupem času s nimi strávenými taje jejich obava či strach z živého tvora.

Návštěva dětské farmy v Hlučíně 1Návštěva dětské farmy v Hlučíně 1Návštěva dětské farmy v Hlučíně 1