Naši žáci jdou správným směrem

6. 12. 2016

IMG_5762Dne 6. prosince se konalo na městském úřadě v Litoměřicích již čtvrté slavnostní předání cen ve výtvarné grafické soutěži SPRÁVNÝM SMĚREM. Jedná se o soutěž vyhlášenou městem Litoměřice a  Národní protidrogovou centrálou a jejím cílem je vytvoření nejlepšího plakátu zaměřeného proti závislostem na drogách, kouření a alkoholu. Nápady a realizace našich žáků byly velmi kladně hodnoceny jak členy komise města, tak i vrchním komisařem kpt. Bc. Petrem Procházkou, který proto udělil prvním místům zvláštní cenu Národní protidrogové centrály.

A kdo vyhrál?  Z 39 prací zaslaných základními školami naši žáci získali prvních 5 míst.

1. místo získala Kateřina Schwarzová

2. místo – Tereza Slámová

3. místo – Anežka Malá

5. místo – Matěj Huťka a Jan Malý

Moc gratulujeme!

Ráda bych touto cestou poděkovala za skvělou spolupráci a pomoc při realizaci plakátů v hodinách informatiky p. uč. Daně Vosmanské a p. uč. Janu Dümontovi.