My tři králové jdeme k vám ...

18. 1. 2024

Ve školce Semínko držíme tradice. Každoročně se děti vydávají na tříkrálový průvod po Toulcově dvoře. Nejinak tomu bylo i letos. Děti doma s rodiči vytvořili krásné koruny a královské oblečení. Děti vinšovaly k novému roku písní "My tři králové .... ". Ke svému zpěvu si mohly zahrát na rytmické nástroje za doprovodu houslí a ukulele, na které hráli učitelé. Tříkrálový průvod měl velký úspěch a děti si vykoledovaly zdravou koledu (sušené ovoce, ořechy ... ).

My tři králové jdeme k vám ... 1My tři králové jdeme k vám ... 1My tři králové jdeme k vám ... 1My tři králové jdeme k vám ... 1My tři králové jdeme k vám ... 1My tři králové jdeme k vám ... 1My tři králové jdeme k vám ... 1My tři králové jdeme k vám ... 1My tři králové jdeme k vám ... 1