Mrazík dětem tváře poštípe, sauna zase zahřeje

22. 1. 2024

Mrazík dětem tváře poštípe, sauna zase zahřeje
Zima nám letos ukazuje svou pravou tvář, padá sníh a panuje mrazivé počasí. To vše umožňuje dětem z naší mateřské školy dostatek pohybu a naplno prožívat zimní radovánky. Na školní zahradě sjíždějí sáňkovací kopec, dělají sněhové andělíčky, staví sněhuláky a využívají sníh ke svým tvořivým hrám. Zimní období nám také slouží k návštěvám infrasauny. Ta je pro děti ideálním způsobem posilování imunity, působí jako prevence onemocnění dýchacích cest a otužování. V naší infrasauně máme nainstalovanou podsvícenou vyzdívku ze solných cihel, využíváme také aromaterapii. Všechny tyto aktivity jsou součástí ozdravného programu naší mateřské školy, díky kterým vedeme děti přirozenou cestou ke zdravému životnímu stylu.
Bc.Simona Gajdová učitelka

Mrazík dětem tváře poštípe, sauna zase zahřeje 1Mrazík dětem tváře poštípe, sauna zase zahřeje 1Mrazík dětem tváře poštípe, sauna zase zahřeje 1