Malí kuchaři v MŠ Kajlovci

V podzimním a zimním čase, jsou nemoci časté a proto jsme se rozhodli s dětmi tomu trošku předejít.

Na podzim se nám ve školce objevilo spoustu ovoce, tak jsme udělali skvělou přesnídávku, ani trošku nám nezbylo, použili jsme skoro všechno ovoce, na které jsme narazili.

Ukuchtili jsme si tortilly jako čertí ocásky  s žervé, mrkví, okurkou sýrem a šunkou, zamotali do ruličky a zdravá svačinka byla hned na světě. Dětem moc chutnalo, někteří dělali mamince a tatínkovi tento recept doma.

Ze školní jídelny nám moc chutná pomazánka špenátová a rybí, po nich se vždy jen zapráší :-).

Aby paní kuchařky věděly, jestli nám chutnají obědy, posíláme hlasování zpět do kuchyně a většinou nám všem chutná.