Kouzelní pavoučci z křepelčích vajíček

14. 2. 2024

Ve třídě Krteček si děti k dopolední svačince vytvořily veselé pavoučky z vařených křepelčích vajíček posbíraných ráno v našem zahradním křepelčím kurníku. Vajíčka děti omyly, s paní učitelkou uvařily 10 min. ve vodě, oloupaly, nakrájely na polovinu a nazdobily vajíčkovou pomazánkou z vařených vajíček a žervé. Pavoučky s pavučinou vytvořily pomocí zelených a černých oliv a plátků mrkve.

Ze všední ranní svačinky se díky kouzelným pavoučkům stala veselá a záživná událost.