Klárka s maminkou vaří

18. 9. 2020
Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371

Vymysleli jsme pro děti a rodiče malou soutěž. "Vezměte své děti a zkuste společně vařit, kuchtit, vyrábět. Blíží se krásný podzim, plný dobrot. Takže například nasbirejte jablka a nasušte kŕīžaly, jděte na šípky a uvařte si čaj, nasbīrejte jeřabiny a udělejte marmeládu..... prostě tvořte . Nam pošlete fotky a krátký text, plus pokud něco zbyde přineste ochutnat. To vše do 15. října. My oceníme všechny účastníky a uspořádáme výstavu fotek a příspěvku, případně ochutnávku. Těšíme se na příspěvky" A už tu máme první vlašťovku v podobě příběhu: Klárka s maminkou vyrazily do lesa, nasbíraly houby, které spolu následně sušily a také si udělaly dobrou večeři - smaženici. Klárka si došla posbírat vajíčka - mají doma slepice i křepelky, natrhala si rajčata a začala vařit. Vše s maminkou nafotily a nám se svým uměním pochlubily. Nakonec si určitě pochutnaly. Děkujeme a těšíme se na další příspěvky.

Klárka s maminkou vaří 1Klárka s maminkou vaří 1Klárka s maminkou vaří 1Klárka s maminkou vaří 1Klárka s maminkou vaří 1Klárka s maminkou vaří 1Klárka s maminkou vaří 1Klárka s maminkou vaří 1Klárka s maminkou vaří 1Klárka s maminkou vaří 1Klárka s maminkou vaří 1Klárka s maminkou vaří 1Klárka s maminkou vaří 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací