Kde se bere med?

Jsme moc rádi, že jsme v naší školce mohli uspořádat besedu o včelách a vše, co patří k životu tohoto malého, ale velmi užitečného hmyzu. Požádali jsme dvě maminky od našich dětí, kdy jedna z nich společně se svým manželem včely doma chová. Splečně s nimi přilétli do školky i plyšový Čmelda a Brumda, kteří dětem přiblížili život včel a pokládali dětem zvídavé otázky. Děti si mohly prohlédnout plástve od medu, včelařské náčiní a také si mohly vyzkoušet klobouk, který včelař nosí při práci na hlavě. Jako sladkou tečku na závěr si děti mohly ochutnat různé druhy medu. Jsme moc rádi, že se beseda dětem líbila a velké poděkování patří  těmto dvěma maminkám, které s námi strávily příjemné i poučné dopoledne.

Kde se bere med? 1Kde se bere med? 1Kde se bere med? 1