Jak nakládáme se zeleninou

Všechny děti s naší školky mají rádi zeleninu, a proto jsme se rozhodli ukuchtit zeleninový salát s pohankou, na kterém jsme si moc pochutnali. Přidali jsme také medvědí česnek.

Za krátko budeme ještě dělat zeleninový salát s kuskusem, kde si děti mohou přidat zeleninu, jakou chtějí.

Krom zeleniny také mají rádi rybičkovou pomazánku ze školní kuchyně a tak jsme si taky zkusili Rybičkovou pomazánku udělat.

Každý den děti hodnotí svačinky ze školní jídelny, ze začátku s tím byli potíže, protože byli zvyklí hodnotit obědy, ale momentálně už hodnotí sami.