Exkurze na farmu Lička

18. 10. 2022

Dnes jsme byli na farmě a bylo to úžasné! Počasí nám přálo a děti si celé dopoledne náramně užily! Poznávaly a hlavně ochutnávaly různé druhy sezónního ovoce a zeleniny, samy si mohly očesat jablíčka, hrušky, vytrhnout řepu, mrkev, utrhnout papriku či posbírat cibuli pro maminku. Ochutnaly i místní mošty, poznaly, jak funguje a jak je těžká práce na farmě při sběru a zpracování ovoce nebo zeleniny. Byl to krásný den plný úsměvů a z místní nakoupené i posbírané zeleniny si ve školce uvaříme něco moc dobrého! Už se těšíme!

Exkurze na farmu Lička 1Exkurze na farmu Lička 1Exkurze na farmu Lička 1Exkurze na farmu Lička 1Exkurze na farmu Lička 1Exkurze na farmu Lička 1Exkurze na farmu Lička 1Exkurze na farmu Lička 1